Doporučujeme

Pokud se hodláte v našem městečku příjemně stravovat doporučujeme určitě restauraci u Petra, která Vám nabízí kvalitní jídla a nápoje s příjemnou obsluhou a posezením. Využít můžete i letní zahrádky.

http://www.restauracevracov.cz/

Příjemné posezení v krásném prostředí Vracovského pensionu u Zachů, kde se konají různé akce a je zde opravdu kvalitní ubytování s příjemnou obsluhou. Velmi dobře se i najíte a ochutnáte kvalitní nápoje.
http://www.uzachu.cz

Na Skaláku jak se u nás říká tam je opravdu příjemně. Pokud máte rádi naše Moravské vínečko a příjemné prostředí, neuděláte chybu pokud se zde vypravíte. Konají se tady různé akce od svateb, narozenin aj.
http://ubytovani.pampeliska.cz/skalka-15/penzion-skalak-CZ6924/

Tak hotel Junior nemusíme vůbec představovat, protože kdo sem jednou zavítal, rád se vrací zpět. Příjemná obsluha, vynikající jídla a ubytovaní. I zde se konají různé akce a firemní večírky.
http://www.hotelbzenec.cz/

Radějov a vůbec okolí je opravdu překrásné. Pension Roseta je v krásném prostředí, kde se konají akce typu svatby, narozeniny a různé jiné večírky. Velmi příjemná obsluha a kuchařské umění , které se Vám jenom rozplývá na jazyku. Samozřejmně s příjemným ubytováním a překrásným prostředím. Rozhodně si nenechte ujít tento pension.
http://www.roseta-pension.cz/

Kouzelná hudba

Rychlý kontakt

phone

facebook

Zavolejte nám na Skype

magic_melody_cz is offline.

ShoppingASEhandelAS ErhvervIndexDKServiceIndexDK