Pro pořadatele

Zahrajeme Vám ve složení malém i velkém akce typu svatby, narozeniny, sklípky, venkovní zábavy apod. Větší akce např. ples, zábava, Silvestr ve čtyřčleném obsazení. Ceny jsou lidové a vždy po domluvě s kapelníkem skupiny.

Minimální přívodní napětí 1x230 V. Pro menšší zábavy hrací prostor alepsoň 3x3 m. Pro pořádání většších akcí je nutný většší hrací prostor nejméně 5x3 m (nejlépe zastřeššený) a to s ohledem na velikost hudební aparatury. Pro přípravu aparatury a ozvučení vyžžadujeme přístup minimálně hodinu před začátkem akce s možžností příjezdu osobním automobilem co nejblힾe k místu konání.

Cena za hraní je smluvní a velmi rádi, Vám pošleme naši cenovou kalkulaci. Vždy záležží na době hraní a typu akce jestli (disko, hraná zábava, svatby, plesy, vinné sklípky, různá show, jiná ozvučení, firemní večírky, Silvestr).

Rezervační poplatek za akci

Naši kapelu si zarezervujete zasláním závazné objednávky e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky +420 739 663 777. Správnou rezervaci Vám obratem potvrdíme a spojíme se s Vámi co nejdříve, kde si domluvíme další postup a podmínky hraní. Poté Vás vyzveme k zaplacení rezervačního poplatku 2000 Kč, který Vám bude odečten při závěrečném vyúčtování na Vaši akci.

Rezervační poplatek jsme zavedli z důvodu neférového jednání některých lidí, kterým jsme zbytečně rezervovali termín, který byl nakonec bezdůvodně zrušen třeba den před akcí a na důkaz solidního jednání objednávajících. Takovým to jednáním jsme zbytečně přišli další akce, které jsme mohli odehrát. V případě, že bez vážného důvodu objednávku zrušíte bude rezervační poplatek použit na krytí naší ztráty.

V případě, že bychom nemohli zahrát z nějakého opravdu vážného důvodu (nehoda, těžká nemoc, živelná pohroma) pak rezervační poplatek okamžitě vracíme na Váš účet! Totéž platí i opačně z Vaší strany ze závažných důvodů.

Objednávka je oboustraně závazná !!!

Naši prioritou je hlavně Vaše spokojenost. Nejlepší naší reklamou jsou spokojení klienti, kteří nás dál doporučují ostatním.

Kouzelná hudba

Rychlý kontakt

phone

facebook

Zavolejte nám na Skype

magic_melody_cz is offline.

ShoppingASEhandelAS ErhvervIndexDKServiceIndexDK