Pro pořadatele

Zahrajeme Vám  všechny možné akce typu svatby, narozeniny, různé oslavy, sklípky, venkovní zábavy, Silvestr apod. Ceny jsou vždy po domluvě s vedoucí skupiny s paní Janou Kopřivovou. 

Minimální přívodní napětí 1x230 V. Pro menší zábavy hrací prostor alepsoň 3x3 m. Pro pořádání větších akcí je nutný větší hrací prostor nejméně 5x3 m (nejlépe zastřešený) a to s ohledem na velikost hudební aparatury. Pro přípravu aparatury a ozvučení vyžadujeme přístup minimálně hodinu před začátkem akce s možností příjezdu osobním automobilem co nejblíže k místu konání.

Cena za hraní je smluvní a velmi rádi, Vám pošleme naši cenovou kalkulaci. Vždy záleží na době hraní a typu akce jestli (disko, hraná zábava, svatby, plesy, vinné sklípky, různá show, jiná ozvučení, firemní večírky, Silvestr).

Rezervační poplatek za akci

Naši kapelu si zarezervujete zasláním závazné objednávky e-mailem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., telefonicky +420 776 295 791, nebo nám napište na messenger. Správnou rezervaci Vám obratem potvrdíme a spojíme se s Vámi co nejdříve, kde si domluvíme další postup a podmínky hraní. Poté Vás vyzveme k zaplacení rezervačního poplatku 2000 Kč, který Vám bude odečten při závěrečném vyúčtování na Vaši akci.

Rezervační poplatek jsme zavedli z důvodu neférového jednání některých lidí, kterým jsme zbytečně rezervovali termín, který byl nakonec bezdůvodně zrušen třeba den před akcí a na důkaz solidního jednání objednávajících. Takovým to jednáním jsme zbytečně přišli další akce, které jsme mohli odehrát. V případě, že bez vážného důvodu objednávku zrušíte bude rezervační poplatek použit na krytí naší ztráty. Pokud bude delší dobu rezervován termín a na poslední chvíli zrušen, poplatek je na krytí našich nákladů.

V případě, že bychom nemohli zahrát z nějakého opravdu vážného důvodu (nehoda, těžká nemoc, živelná pohroma) pak rezervační poplatek okamžitě vracíme na Váš účet! Totéž platí i opačně z Vaší strany ze závažných důvodů.

Objednávka je oboustraně závazná !!!

Naši prioritou je hlavně Vaše spokojenost. Nejlepší naší reklamou jsou spokojení klienti, kteří nás dál doporučují ostatním.

ShoppingASEhandelAS ErhvervIndexDKServiceIndexDK