Repertoár

Postupně přidáváme nové interprety a věci o které mají zájem...

Karel Gott, Waldemar Matuška, Michal Tučný, Marie Rotrová, Václav Neckář, Mandrage, Argema, Kabát, Olympic, Michal David, Paľo Habera, Dalibor Janda, Jiří Schelinger, Elán, Premier, Maxim Turbulenc, Turbo, Nick Kamen, Kristina, Peha, Těžkej Pokondr, Petr Muk, Frank Sinatra, Bryan Adams, Chinaski, Jiří Korn, Harlej, Pavel Roth, Tublatanka, Bohuš Matuš, Richard Muller, Dara Rolins, Tereza Kerndlová, Marcela Holanová, Karel Zich, Lenka Filipová, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Roxette, Abba, Adelle .....a spousty dalších interpretů a jejich hitů.

Kromě moderních českých i zahraničních skladeb hrajeme také skladby instrumentální, lidové, cimbálovku a dechovky:

Když jsem šel z Hradišťa, V Zarazicách krajní dům, Vínečko bílé, Vinohrady, Breclavská kasárňa, Čtyři páry bílejch koní, Vdávala mamulka, Jetelíček u vody javorynka šedivá, Škoda lásky, Vysoký jalovec, Kdyby byl Bavorov, Okolo Hradce, Zasadil jsem čerešenku, Kyjovští mládenci, V rychtárovej studni, Ty falešná frajárko a desítky dalších krásných písní.

Hrajeme velmi rádi lidové písně a skladby a protože používáme kvalitní aranže skladeb, které umožňují nahradit i třeba cimbál, dokážeme udělat hudební zábavu ve vinných sklepech, narozeninách i firemních oslavách i večírcích a jiných akcích dle vašich představ. Stačí zavolat nebo napsat přes Kontakt a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Vše je na domluvě s vedoucí a manažerkou naší skupiny paní Janou Kopřivovou.

ShoppingASEhandelAS ErhvervIndexDKServiceIndexDK